FederalCars

VÍTEJTE U NÁS VE FEDERAL CARS

Od roku 1990 jsme s vámi!

Společnost byla založena Ing. Zdeňkem Vojtěchem, jehož jméno je známé především díky jeho velice úspěšné kariéře závodního jezdce. S takovou vervou, jakou věnoval závodění, se pustil i do podnikání. A nemohlo jít o nic jiného, než automobily. A tak Federal Cars působí na domácím automobilovém trhu od roku 1990. Profesionalita a veškeré naše služby jsou tedy prověřené léty i spokojenými zákazníky.

Profesionální personál se zaměřuje na prodej osobních a užitkových automobilů značek Honda, Peugeot, Volvo, Mazda a Toyota. Kromě nových vozů u nás najdete širokou nabídku příslušenství pro vozy všech zmíněných značek.

Proč?

Protože nabízíme komplexní servisní služby. A také! Vám půjčíme náhradní vůz, který můžete využít po dobu, než bude Váš automobil opraven.
A pokud zrovna nehledáte nové auto, tak dorazte na naši pobočku také! Určitě Vás zaujme možnost fleetového prodeje, prodeje předváděcích vozů, možnost nákupu na protiúčet, a náš exkluzivní finanční a operativní leasing!

Díky skvělým vozidlům, kvalitní práci našich spolupracovníků a hlavně vkusu a přízni našich zákazníků se nám daří rozšiřovat rodinu zákazníků „hondařů“ v našem regionu. Jsme pyšní na každou „naši“ Hondu, kterou vidíme na cestách, jsme pyšní na naše mechaniky, kteří patří na špičku Evropy i na náš nově rekonstruovaný showroom, kde jistě najdete ještě větší pohodlí při výběru toho správného vozu pro vás.

Určitě bychom mohli vyzdvihnout i naše technologické zázemí, rozsah odborných technických či finančních služeb – to jsou ale celkem samozřejmé aspekty naší práce. Důležité je to, co dokážeme nabídnout navíc – jedinečné vozy, ze kterých budete mít skutečnou radost, služby, které vás jistě uspokojí a jistotu, že se o vás vždy postaráme jako v bavlnce.

 


Hodkovická 449/45
460 06  Liberec 6

honda@federalcars.cz

Otevírací doba:
Po-Pá   8:00 - 17:00
 


IČO: 28750781  DIČ: CZ28750781


BLANKA MOTYČKOVÁ

777 767 789

482 465 066

prodej.honda@federalcars.cz


JIŘÍ POČEKAJLO

777 767 798

482 465 061

jpocekajlo@federalcars.cz