logo Pelesi
Autorizovaný prodej a servis Honda pro celý region

Honda Jazz

Honda Jazz 2015 banner

Honda Jazz

Nejnovější přírůstek do rodiny kompaktních vozů Honda. Je to "malý velký" vůz  s úžasným sklápěním zadních sedaček Magic seats. Zadní sedadla lze  sklopit zcela do roviny s podlahou zavazadlového prostoru, čímž vznikne nízko umístěná rovná ložní plocha.

Nový Jazz využívá nejmodernějších technologií EarthDreams, které přináší japonští inženýři do denodenního života - namátkově se jedná například o protikolizní systém CTBA, který v rychlostech do 30 km/h pomůže zmírnit či úplně předejít újmám na zdraví i škodě na Vašem vozidle. Již v základní výbavě TREND naleznete tempomat, klimatizaci, všechna okna elektricky ovládaná, dešťový senzor, automatické spínání světel a LED denní svícení. Samozřejmostí je kompletní bezpečnostní výbava zahrnující čelní, hlavové i boční airbagy, ABS, stabilizační systém, asistent pro rozjezd v kopci, systém výstrahy poklesu tlaku v pneumatikách atd.

Nový jazz přináší také zcela nový motor o objemu 1,3 litru se šestistupňovou převodovkou, výkonem 102 koní a kombinovanou spotřebou 5.0 litru.

Oblíbenou verzí bude zcela jistě výbavová verze Comfort, která navíc obsahuje prémiový bezpečnostní paket ADAS, který v nových Hondách přináší například varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, rozpoznávání dopravních značek, varování před čelní srážkou. Dále získáte i 7" dotykovou obrazovku Honda Connect, která přináší i DAB (digitální) autorádio, bluetooth, MirroLink s Vaším chytrým telefonem a 2x USB vstup.

Přijďte se podívat a sami se přesvědčit, o jak pokrokový vůz se jedná. S novou Hondou Jazz získáte za své peníze o velký kus prostoru, roky prověřenou jistotu kvalitního provedení vozů Honda, japonskou technologii variabilního časování ventilů a exkluzivní image, kterou s sebou značka Honda nese.


Mám zájem o zkušební jízdu

Jméno:
E-mail:
Telefon:
Termín:      Hodina:     Model vozu:
 
Ochrana osobních údajů: Vaše osobní údaje budou použita pouze při komunikaci mezi Vámi a autosalonem PELE.SI AUTO.