VŽDY CHTĚJTE VÍC

Renomé Hondy Civic Type R stojí na precizním konstrukčním řešení a technické inovaci. Milujeme výzvy, rádi věci zpochybňujeme, snažíme se je vylepši a nikdy neustrnout.

Nový Type R ztělesňuje naše dosavadní poznatky i ambice. Je to vůz, který má duši a promlouvá k vám tak, jak to umí jen málokterý automobil.


 
Máte rádi technická data? Stáhněte si KATALOG. Nebo vás zajímají spíše ceny? Najdete je v CENÍKU.

TYPE R TRILOGIE

Mohli bychom vám podrobně popsat bezpečnostní výbavu, napsat hodně o objemu kufru a praktických držácích v interiéru. Ale víme, že Type R je o něčem jiném. Tato tři videa vás budou určitě zajímat víc..


VYBERTE SI JÍZDNÍ STYL 
Nastavení modelu Type R lze volit přepínám režimů i za jízdy. V každém ze zvolených režimů dochází k průběžné analýze rychlosti, naklánění či odstředivé síly - pro různé podmínky na silnici i na závodní dráze - podle získaných dat se upraví anstavení adaptivních tlumičů, síla potřebná k řízení, reakce převodovky a odezva škrticí klapky.
AERODYNAMIKA A VÝKON
Špičkový výkon 320k přenáší lehká šestistupňová manuální převodovka se systémem synchronizace otáček. Přenos výkonu v mezních situacích zajišťuje citlivý samosvorný diferenciál.
Díky využití aerodynamických prvků dochází k ideálnímu obtékání vzduchu kolem karoserie a ke zvýšení přítlačné síly, nižšímu aerodynamickému odporu a minimulním turbulencím.


OVLADATELNOST
Nový Type R má tužší podvozek a zcela nový systém zavěšení. Zvýšená torzní tuhost o 38% a systém předního zavěšení s novou geometrií maximalizuje sportovní jízdní vlastnosti.
Díky nové karoserii a charakteristikám má vůz mimořádně přesné ovládání - snadnou a optimální ovladatelnost, zlepšenou stabilitu při brždění a minimální nedotáčivost vozu.

HONDA PREMIUM QUALITY

Jste rozhodnutí dobře se postarat o vaši Hondu? Vaše rozhodnutí vítáme a podpoříme vás v něm naším exkluzívním osmiletým věrnostním programem.

OSMILETÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM
Pokud budete během celého provozování vozidla vykonávat jeho údržbu podle doporučení Hondy, použitím doporučeného servisního materiálu a originálních náhradních dílů Honda v našem autorizovaném servisu, bude vaše vozidlo kryto věrnostním programem Honda Premium Quality.

VÝHODY VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU
V případě poruchy specifiikovaných částí vozidla, které jsou kryté tímto programem vám Honda poskytne náhradní díly na opravu ZDARMA.
To vám nejen zajistí správnou údržbu vašeho vozidla použitím vhodných dílů a materiálu, ale zároveň zvyšuje tržní hodnotu vašeho vozu i po uplynutí záruky, protože program může využít i další majitel.

Kompletní informace o programu Honda Premium Quality naleztete na zde.

Máte rádi technická data? Stáhněte si, prosím, KATALOG, ať se můžete kochat detaily vašeho příštího vozu.     
      
Nebo vás zajímají hlavně ceny a odpovídající výbava? I pro vás máme CENÍK rovnou ke stažení.

Pokud máte zájem o konkrétní nabídku, zkontaktujte nás na emailu honda@pelesi.cz nebo telefonu 777 767 789.
  
 

 


Hodkovická 449/45
460 06  Liberec 6

honda@pelesi.cz

Otevírací doba:
Po-Pá   8:00 - 17:00
Sobota  9:00 - 12:00


IČO: 28750781  DIČ: CZ28750781

 

 

BLANKA MOTYČKOVÁ

777 767 789

482 465 060

prodej.honda@pelesi.cz

 

 

JIŘÍ POČEKAJLO

777 767 798

482 465 061

servis.honda@pelesi.cz